امکان تحصیل برای ایرانیان خارج از کشور و دانشجویان خارجی در مراکز علمی کاربردی

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از فراهم شدن زمینه تحصیل مجازی متقاضیان خارج از کشور(ایرانیان خارج از کشور) در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، دکترمحمدحسین امید گفت: برای متقاضیان دانشگاه جامع علمی کاربردی در خارج از کشور، (ایرانیان خارج از کشور) در حال پیش بینی آموزش مجازی تک پودمان هستیم و این ظرفیت در دانشگاه جامع علمی کاربردی در حال ایجاد شدن است.

وی با اشاره به برنامه های دانشگاه جامع علمی کاربردی درحوزه بین‌الملل ابراز داشت: برنامه‌های دانشگاه علمی کاربردی در حوزه بین الملل در حال پیشرفت است.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی تصریح کرد: یکی از برنامه های ما در حوزه بین الملل تبادل دانشجو بود که به نتیجه رسید، البته به مشکل همه گیری کرونا برخورد کردیم ولی در اولین سری قراراست تعدادی از دانشجویان را به یکی از دانشگاه های آلمان اعزام کنیم.

امید بیان داشت: مقدمات اعزام دانشجویان، گزینش و مصاحبه آنها انجام شده و معرفی شده اند و منتظر پاسخ هستیم. با توجه به محدودیت هایی که دراین سفر وجود دارد اگر مشکلی پیش نیایید می توانیم تعدادی از دانشجویان خود را برای گذراندن دوره های عملی (دروس کارورزی)در کارخانجات اعزام کنیم.

 

Go to Top